Безпрограшна комбінація

Безпрограшна комбінація

Блаженна (щаслива, має добру вдачу й достойна заздрості) людина, що мудрість (Божу) знайшла, і людина, що розум одержала (й уміє черпати розуміння з Божого Слова і зі свого життєвого досвіду). —Приповісті 3:13, АМР

Зізнаюся щиро, що одним із моїх улюблених способів почути голос Бога є здоровий глузд і мудрість. Остання здатна розрізнити, що в певній ситуації є правдою, а що — ні, тоді як здоровий глузд дає нам підказки стосовно того, як вчинити з цією правдою. Як на мене, мудрість — це надприродний Божий дар, адже її неможливо навчитися від людей. До речі, багатьом витонченим, розумним людям насправді бракує мудрості й здорового глузду. У Божому Слові сказано: “А якщо кому з вас не вистачає мудрості, нехай просить від Бога, (Який) всім дає просто (й великодушно), та не докоряє (й не шукає недоліків), і буде вона йому дана” (Яків 1:5, АМР).

Вірите ви чи ні, мене вражає, скільки людей думають, що за бажання стати “духовними”, їм потрібно повністю відкинути здоровий глузд. Затямте, духовні люди не плавають увесь день на хмаринці Божої слави; вони живуть у реальному світі, стикаються з реальними проблемами й труднощами. Їм, як і всім іншим людям, потрібні реальні дієві відповіді, що можна знайти винятково в Божому Слові, значення якого відкриває нам Його Дух. Ми шукаємо Бога — і Він відповідає. Також Він є Духом мудрості, і тому ніколи не накаже нам вчинити необачно й нерозсудливо. Часто ми прохаємо Бога звернутися до нас і повести за Собою. Проте навіть без конкретного слова зі Святого Письма й Божого звернення безпосередньо до нашого серця, все одно нам доводиться жити в реальному світі. Нам нікуди не дітися від свого повсякденного життя, що змушує приймати певні рішення. Бог не нав’язуватиме нам кожне незначне рішення, що маємо прийняти. Натомість від Нього ми отримаємо мудрість і здоровий глузд — а це, як на мене, безпрограшна комбінація.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Шукайте Бога — і Він обов’язково до вас звернеться.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon