Благодать — Божа сила, що виливається на нас

Благодать — Божа сила, що виливається на нас

Бог призначив кожному міру віри. – До Римлян 12:3, NASB

Якщо ви встигли хоч трохи пожити у світі, то, мабуть, розумієте, що вкрай рідко буває так, щоб день минув точнісінько так, як нам хотілося б чи як запланували. На щастя, Бог ніколи не допустить у нашому житті тієї чи іншої ситуації, не зробивши нас спроможними пройти через неї з радістю в серці.

Я вірю, що Бог дає нам Свою особливу благодать для кожної окремої ситуації. Я маю власне визначення слова «благодать». Отже, це Божа сила, що допомагає нам зробити все, що ми повинні зробити. Можливо, сьогодні у вас є ця сила, та завтра вона знадобиться вам знову. Тож єдиний спосіб її отримати ― за вірою.

У Посланні до Римлян 12:3 читаємо, що Бог призначив кожному із нас міру віри. Запитайте себе сьогодні: «Як я використовую свою віру?» Чи покладаєте ви свою віру на самого себе, на інших людей або свої життєві обставини? Якщо так, то це не є життям за благодаттю, натомість – життям за власними силами і справами. Подібне життя ніколи не принесе добрих плодів! Та коли ви вивільняєте свою віру і довіряєте Богові, усвідомлюючи, що Він зробить те, на що ви самі не спроможні, то ви покладаєте свою віру на Нього. Тоді благодать ― Божа сила ― починає рухатися через канал віри, наділяючи вас здатністю до вражаючих вчинків, як для самих себе, так і для оточуючих.

Є ще одне, трохи довше визначення благодаті: «Це Божа сила, що вільно виливається на нас ― тобто вона нам нічого не вартує, окрім того, що доводиться довіряти Богові ― і допомагає нам з легкістю робити те, чого ми ніколи не здужали б власними стараннями й зусиллями».

Довіртеся Богові ― Він прагне дати вам Свою благодать уже сьогодні.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я знаю, що життя не завжди буває таким, як я очікую, але я довіряю Тобі. Я за вірою приймаю Твою благодать — силу, яку Ти вільно даєш мені, щоб я міг достойно мандрувати по життю, вирішуючи будь-яку дилему, що виникне сьогодні.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon