Близькість із Богом приносить свободу

Близькість із Богом приносить свободу

Ви зрозумієте… що Сам Я від Себе нічого не дію (й не роблю нічого, спираючись на Своє рішення або на Свою власну силу), але (винятково) те говорю, як Отець Мій Мене був навчив. —Іван 8:28, АМР

Я кілька разів питала Бога щодо Його порад мені у певних ситуаціях. І щоразу чула Його відповідь: “Роби те, що вважаєш за потрібне”. Першого разу, почувши таке, я неабияк злякалася, бо не могла повірити, що Бог на ділі може дати мені таку свободу дій. Тепер же я усвідомлюю, що ми отримуємо від Нього все більшу й більшу свободу в міру того, як зростаємо духовно й стаємо більш зрілими. Почавши розмірковувати над цим, я збагнула, що для повного розуміння мені варто лише згадати про своїх власних дітей. Коли вони були малі й недосвідчені, я приймала усі рішення замість них. Та з плином часу вони ставали доросліші, тож я почала все більше й більше дозволяти їм робити те, що вони хочуть. Наші з Дейвом діти прожили поруч із нами достатню кількість часу. Вони знали, як ми мислимо, і які почуття сповнюють наші серця. Зараз усі наші діти вже дорослі й здебільшого чинять так, як вважають за потрібне, навіть не питаючи нашої думки й нашого дозволу. Однак при цьому вони вкрай рідко нас засмучують своїми вчинками, адже знаючи, що відбувається у нашому серці, вони й поводяться відповідно.

Маємо усвідомити, що, поживши з Богом бодай кілька років, ми повинні хоча б трохи знати Його серце, Його характер і Його шляхи. А відтак, обравши останні, ми отримаємо від Бога ще більшу свободу, адже стали з Ним “одним цілим”. У процесі духовного росту у нас виникає бажання все більше й більше шанувати Бога й у всьому, що робимо, догоджати Його серцю. Наш дух наповнюється Його Духом, і наші бажання починають співпадати з Його бажаннями. У наведеному вище вірші ми читаємо, що Ісус робить і каже лише те, чого Його навчив робити й казати Його Небесний Отець. Тому принагідно раджу вам шукати такої ж єдності з Богом — у всіх своїх рішеннях і вчинках спиратися винятково на Нього, замість покладатися на свої бажання, власні сили й прийняті рішення. Отже, закликаю вас бути такими близькими з Богом, щоб ваші бажання повністю співпадали з Його волею й бажаннями.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Нехай ваші бажання почнуть співпадати з бажаннями Бога.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon