Бога нічим не здивуєш

Бога нічим не здивуєш

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

(Бог власноруч) вибрав у Ньому, (тобто у Христі), нас (особисто для Себе) перше заложення світу… – До Ефесян 1:4, АМР

Сьогодні я хочу нагадати вам про те, що я особисто вважаю вкрай важливим для вашого благополуччя: ви нічим не здивуєте Бога. Він чітко знав, що отримує, обираючи вас, так само, як і усвідомлював, що Йому дістанеться, коли Свій вибір зупинить на мені.

За Біблією, Бог, по суті, власноруч вибрав нас особисто для Себе у Христі! Ви не просто якось одного дня з’явилися у цьому світі, типу випадково. І Бог не попросту вирішив терпіти вас такими, як ви є, буцімто в Нього немає іншого вибору. Ви ніколи не зможете, хоч би як старалися, роздратувати Бога, бо Він вибрав вас… і тому ви Йому ніколи не обриднете і не знавіснієте! Він не пускає Свої очі під лоба, коли ви потрапляєте у халепу. Натомість Господь завше нагадає вам, який великий шлях ви вже пройшли з Ним, як добре у вас усе виходить, які ви дорогоцінні в Його очах і як сильно Він вас любить.

Бог знав про всі ваші недоліки, про кожну вашу хибу й слабкість; Він знав наперед про кожний раз, коли на вас чекає неминуча поразка, проте, сказав: «Я обираю тебе». У Біблії, Посланні до Ефесян 1:5, читаємо проголошення: Він призначив наперед, щоб нас усиновити для Себе. Бог — ваш Тато! Він завжди цілковито на вашому боці, і тому все у вашому житті зрештою повернеться вам на добро.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Твоя любов мене вражає. Ти — мій Батько, і Ти обрав мене ще до створення світу. Байдуже, які у мене хиби — я впевнена, Ти в будь-якому разі мене приймаєш. Дякую Тобі за Твою добрість!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon