Бог бачить ваше серце

Бог бачить ваше серце

Тож дяка Богові (за те), що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали (й присвятили все своє життя). —До Римлян 6:17, АМР

Приймаючи Христа як свого Спасителя, ми отримуємо від Бога нове серце — серце, що прагне чинити правду. Проте минає деякий час, перш ніж наша поведінка починає співпадати з тим, що відбувається в нашому новому серці. Нерідко це дуже нас засмучує. Певна частина нашого єства прагне чинити добро, але інша його частина протистоїть цьому й чинить опір. Це і є та війна між тілом і духом, про яку апостол Павло пише в Посланні до Галатів 5:17.

Мало хто задумується, та в момент народження згори Бог дає нам усе потрібне для того, щоб провадити святе й слухняне життя. Наголошую, що ми стаємо новим створінням у Христі; усе старе припиняє існувати, і все в нашому житті оновлюється (див. 2 до Коринтян 5:17). Мені подобається казати, що ми стаємо новою духовною глиною і потім усе своє життя дозволяємо Святому Духові змінювати нас в образ Христа (див. До Римлян 8:29). Тож будьмо вдячними Господові за те, що маємо нове серце, яке прагне коритися Йому.

Радійте власним досягненням і не засмучуйтеся, адже Бог бачить ваше серце. Полишивши те, що позаду, і не припиняючи руху вперед до повної покори Богові, ми принесемо радість у серце Бога — Він буде нами задоволений. Зауважимо, що ми вчимося ходити з Богом, а ходіння, як відомо, — це найповільніший спосіб пересування. Можливо, ви ще не там, де хочете бути, але, слава Богу, принаймні у вас слухняне серце.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Замість фокусуватися на своїх обставинах, зосередьтеся сьогодні на Ісусові.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon