Бог використовує таланти й здібності

Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь. Приповісті 16:9

Люди часто задаються риторичним питанням: “Що я повинен робити зі своїм життям? Заради чого я існую? Невже Бог справді має для мене план?” Тож один зі способів, за допомогою яких Бог відповідає на подібні питання, — це через наші природні здібності й таланти. За допомогою вкладених у нас Господом природних задатків, хисту й внутрішнього потенціалу, Він дає нам можливість збагнути, у чому насправді полягає наше покликання.

Даний Богом талант — це те, що нам легко дається, і що добре в нас виходить природним чином. Наприклад, багато великих художників знають майже від народження, як поєднати форми й кольори в малюнок, тому зайняття живописом, ліпкою чи проєктуванням будівель приносить їм неймовірне задоволення. На диво, багато авторів пісень чують музику в голові, і просто записавши мелодію або вірші на папері, згодом перетворюють їх на прекрасні музичні твори. Деякі люди мають від природи здатність організовувати події або керувати проєктами, тоді як інші стають обдарованими психологами й допомагають тим, хто потрапив у халепу, розібратися у власному житті чи стосунках із рідними й близькими. Незалежно від того, які таланти маємо, заняття улюбленою справою приносить нам велике задоволення, бо все, за що ми беремося, природним чином у нас виходить добре.

Дозвольте дати пораду: коли ви не впевнені щодо свого життєвого покликання, то почніть займатися тим, що у вас добре виходить. Згодом ви побачите підтвердження від Бога й отримаєте Його благословення ваших старань і зусиль. Не марнуйте свого життя у спробах займатися чимось, до чого ви не маєте природної схильності. Між нами кажучи, люди — а також усі, хто їх оточує, — просто страждають, виконуючи певну роботу, або фахово займаючись тим, у чому вони не обдаровані. Проте, коли людина перебуває на “своєму” місці, вона спроможна досягти надзвичайних успіхів у роботі й стати благословенням для свого роботодавця й співробітників.

І насамкінець, займаючись тим, що у нас добре виходить, ми відчуваємо Боже помазання (Його присутність і силу) на всіх своїх стараннях. Тоді ми знаємо і впевнені, що використовуємо свій дар. А це, у свою чергу, прославляє Бога й благословляє інших людей. Господь звертається до нас за допомогою цього помазання й дарує нам мир, радість, адже ми чітко усвідомлюємо, що слідуємо Його плану для нашого життя.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Займайтеся тим, що у вас добре виходить, адже це — Божий дар для вашого життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon