Бог допомагає зростати духовно

Не будьмо чванливі (й самозакохані), не дражнімо один одного, (не змагаймося одне з одним, не кидаймо виклик одне одному, не провокуймо одне одного), не завидуймо (й не ревнуймо) один одному!  До Галатів 5:26, АМР

Повірте, хай яку людину взяти за приклад, її стосунки з Богом і здатність чути Його голос відрізняються від стосунків і здатності інших людей. Тому не потрібно соромитися розвивати з Богом взаємини, спілкуючись із Ним так, як Він спонукає вас це робити. Суть стосунків із Ним не у важкій праці, не в стараннях бути успішним і спробах чогось досягти; ми просто повинні розмовляти з Ним і прислухатися до всього, що Він скаже. Не обов’язково наслідувати чиїсь досягнення у його стосунках із Богом. І зовсім не потрібно намагатися чути Божий голос так само чітко і ясно, як Його чує хтось інший. Напевно, зараз ця людина може насолоджуватися близькістю з Богом, до якої йшла роками, тоді як ми, можливо, ще й близько не пройшли у своїх стосунках із Богом того шляху, який довелося їй подолати. Немає нічого поганого в тому, що з духовної точки зору ми “молодші” за інших людей; Бог усе одно чує нас і відповідає нам незалежно від набутого нами досвіду в плані побудови стосунків із Ним. Порівняння себе з іншими людьми лише робить нас нещасними. З іншого боку, Господь неймовірно радіє, коли ми чогось навчаємося й зростаємо духовно. До речі, порівняння себе з іншими людьми заважає нашому духовному росту. Бог знає вас особисто й має унікальний план для вашого духовного розвитку. Він відає про ваше минуле, про все, пережите вами, про ваш біль і розчарування. Богові достеменно відомо, що сприятиме вашому зціленню від наслідків минулих подій. Тож будьте певні, Господь працює у вашому житті, а відтак вільно й сміливо шукайте Його.

Насамкінець скажу, що маю чотирьох дітей, кожен з яких не схожий на свого брата чи сестру. Між нами кажучи, я й не очікую цього від них. Проте я усвідомила, що Бог так само ставиться до нас. Тож будьте собою, насолоджуйтеся власним життям і тим рівнем духовного розвитку, якого самі встигли досягти.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Радійте тому, де перебуваєте зараз, на шляху туди, куди прямуєте.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon