Бог завжди поруч

Бог завжди поруч

Адже Він — Бог, наш Бог повік і навіки-віків! Він буде опікуватися нами навіки. —Псалом 47:15, УТТ

Зізнаймося, віра в Божу обіцянку вести нас за собою, допоки живемо на цій землі, приносить величезну втіху. Ми ніколи не будемо самотні, адже Він завжди з нами поруч. Господь завсіди охороняє нас і спостерігає за нами.

Намагаючись виробити в себе здатність чути Божий голос, нам слід пам’ятати, що Божественне керівництво — це один з основних способів, за допомогою яких Господь звертається до нас. Виробіть у себе духовну звичку пізнавати Бога у всьому, що робите, прохати Його про постійне керівництво, а потім непохитно вірити, що Він уже відповів на вашу молитву. Прикладом, сьогодні я піду по крамницях на закупки, та спершу попрохаю Бога вести мене за Собою. Можливо, таким чином я опинюся на розпродажі, про який сном-духом не знала, або зустріну когось, хто потребує мого підбадьорення. Словом, я вірю, що Господь скеровує мої кроки (див. Псалом 36:23), що Він підкаже мені доцільність покупки й допоможе не зважати на непотрібні мені товари. Я хочу, щоб Він брав участь у всіх моїх справах і сподіваюся, ви також прагнете цього для свого життя.

Прикладом, я часто відчуваю під час проповіді, як Бог скеровує чи спонукає мене до чогось. Як правило, я вивчаю Боже Слово й готуюся до проповіді, що, як мені здається, маю говорити людям. Проте часто, щойно почавши проповідувати, я відчуваю, як Бог веде мене у зовсім іншому напрямку. Отож Він краще знає, чого потребують присутні на служінні люди, а тому мушу дозволити Йому вести мене за Собою.

Принагідно дуже раджу вам ніколи не забувати, що здатність чути Божий голос зазвичай є абсолютно природним явищем. Тож не шукайте надприродних відчуттів — краще прагніть надприродного керівництва від Бога. Його Дух мешкає всередині вас, і Йому подобається брати участь у всіх ваших справах. Хоч би що ви робили сьогодні, хоч би куди пішли, вірте, що Він скеровуватиме вас і вестиме за Собою.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог завжди з вами поруч; Він вестиме вас за Собою в будь-якій справі, до якої візьметеся.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon