Бог звертається до кожного особисто

А коли ви відхилитесь праворуч, чи підете ліворуч, то вуха твої будуть чути те слово, яке позад тебе казатиме: Це та дорога, простуйте ви нею! Ісая 30:21

Одна з причин, через які Бог звертається до нас, — це Його бажання допомогти нам зрозуміти відмінність між правдою й обманом, навчитися розрізняти останні, а відтак почати приймати правильні рішення. Деякі ситуації можуть по-різному сприйматися різними людьми: одним вони здаватимуться правильними, іншим — навпаки. Саме тому кожному з нас потрібне особисте звернення від Бога з підказкою щодо найкращого виходу із ситуації. Звичайно, певні загальні принципи стосовно поняття правди й кривди, відомі й доступні кожній людині; прикладом, усі ми знаємо, що брехати, красти й таке інше — це погано. Проте існують ситуації, що стосуються винятково нас, оскільки кожен із нас є унікальною особистістю. Якось мій син поїхав у подорож і збирався затриматися там на день довше; але одного ранку він прокинувся й усвідомив, що не має миру в серці стосовно цього рішення. Тому він зібрався й одразу повернувся додому. Отже, Господь має відмінний, унікальний план для кожного з нас, адже Йому відомо про нас те, чого навіть ми самі про себе не знаємо. Можливо, ми не розуміємо, чому Бог наказує нам відмовитися щось робити, коли всі навколо це роблять. Та якщо наше серце буде достатньо ніжним і чутливим, то ми довірятимемо Йому й слухатимемося Його, попри нерозуміння справжніх причин Його настанов і наказів. Коротше кажучи, нам не обов’язково знати, чому й навіщо Бог прохає чи навіть наказує нам щось робити або не робити — просто ми повинні навчитися чути Його голос і підкорятися Йому.

Зазначу, що воїнам, які готуються до битви, іноді доводиться виконувати безглузді, на перший погляд, вправи, в яких їм здається, немає жодного сенсу. Так вони вчаться беззаперечно виконувати накази, навіть коли ті здаються їм незрозумілими, відклавши вбік будь-які суперечки з керівництвом. Адже згодом, опинившись на передовій і отримавши якийсь наказ від начальства, вояки можуть загинути, почавши ставити питання на кшталт: “Навіщо це робити?” Господь прагне, щоб ми так само довірили все своє життя Йому. Тож навчімося покладатися на Божу любов і Його керівництво, негайно й без зайвих питань підкоряючись Йому.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Коріться Божому голосу, навіть не маючи чіткого розуміння.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon