Бог звертається до нас за допомогою спонукань

Бог звертається до нас за допомогою спонукань

Кажу правду в Христі, не обманюю, як свідчить мені моє сумління, (просвітлене) через Духа Святого, (Який спонукає мене до дій). —До Римлян 9:1, АМР

У нашому вірші на сьогоднішній день апостол Павло пише, що нас має “спонукати” Святий Дух. Такі спонукання, або легкі поштовхи, від останнього є одним зі способів, за допомогою яких Бог звертається до нас. Дозвольте навести практичний приклад. Іноді Бог спонукає мене зробити щось таке просте й незначне, як, прикладом, у крамниці підняти з підлоги одяг, що зісковзнув із вішалки. При цьому я не чую Його голосу, і Він мені гучно не наказує зробити це. Проте я відчуваю всередині легкий поштовх, який викликає бажання покинути місце, де я перебуваю, у кращому стані, ніж воно було, коли я туди прийшла. Саме таким цікавим чином Господь використовує мою покору, щоб навчити мене дечого про Свій характер. Бог наче каже мені: “Усе, що ти робиш у житті, є насінням, яке рано чи пізно повернеться до тебе примноженим у багато разів. І тоді ти пожнеш те, що посіяла”. Отже, сіючи насіння у вигляді досконалих вчинків, я можу сміливо очікувати чудових подій у своєму житті.

Ось вам ще один приклад: нещодавно Святий Дух спонукав мене відправити по електронній пошті листа зі словами підбадьорення одній своїй знайомій, яка теж має власне служіння. Хоча я була знайома з нею протягом багатьох років, та ніколи не відчувала подібних спонукань. Попри вагання, я зрештою виконала наказ Святого Духа і майже одразу отримала відповідь від своєї знайомої. Вона повідомила мені, що лист із підбадьоренням від мене саме тієї конкретної миті став для неї підтвердженням від Бога стосовно деяких рішень, що довелося прийняти.

Наостанок підсумую: коли ми дозволяємо Божим спонуканням підштовхувати нас до певних дій, це перетворює кожен день нашого життя на захоплюючу, цікаву пригоду. За бажання набути такої корисної навички як чути Божий голос, спершу маємо навчитися прислухатись до Його ніжних, ледь відчутних спонукань.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте чутливі до легких “поштовхів” від Святого Духа, хай якими незначними вони вам здаються.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon