Бог здатний воскресити «Лазарів» у вашому житті

Бог здатний воскресити «Лазарів» у вашому житті

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ісус каже до неї: Чи тобі не казав Я, що як будеш ти вірувати, славу Божу побачиш? – Іван 11:40

Пам’ятаєте ситуацію, коли Ісус прийшов у гості до Марії й Марти тоді, як їхній брат Лазар був мертвий уже чотири дні? Він нарешті прибув до них і Марта сказала: «Коли б, Господи, був Ти отут, то не вмер би мій брат…» (Іван 11:21). Навіть не сумнівайтеся — Марта була у відчаї. Та Ісус мовив до неї: «Воскресне твій брат! Відказує Марта Йому: Знаю, що в воскресення останнього дня він воскресне» (вірші 23-24). Мабуть, на ділі вона не збагнула, що Ісус має на увазі. Марта чекала на майбутню можливість, тоді як нехтувала сьогоденною реальністю. Вона навіть не очікувала, що у її житті щось може змінитися просто зараз.

Багато хто з нас неабияк схожий на Марту — ми застрягли посеред своїх неприємностей і навіть не усвідомлюємо, що Бог може просто миттєво все змінити. Без вагань скажу, що Ісус воскресив Лазаря з мертвих — це саме Він може здійснити і в вашому житті, тобто воскресити ваших «Лазарів», незалежно від того, які у вас проблеми і нужди: ви потребуєте відновлення стосунків з близькою людиною, чи отримання прориву у сфері свого здоров’я або фінансів, чи усунення перешкоди, що заважає рухатися вперед до здійснення Його волі для вашого життя. Байдуже, яка у вас нужда — для Бога не існує чогось неможливого! (див. Марко 10:27)

Тож, не втрачайте надії. Може, зараз вам дуже боляче, та Бог може будь-яке лихо перетворити на абсолютно новий початок. Довіртеся Йому і спостерігайте, як Він явить Свою славу у вашому житті.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я знаю, що Ти можеш будь-яку мою життєву ситуацію використати для Своєї слави. Замість борсатися у своїх проблемах, я приймаю рішення повністю покластися на Тебе і вірити, що Ти зможеш воскресити «Лазаря» у моєму житті.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon