Бог змінить вас

Бог змінить вас

І злине на тебе Дух Господній, і ти будеш з ними пророкувати, і станеш іншою людиною. —1 Самуїла 10:6

Здатність чути Божий голос — це важливий результат наших стосунків із Ним і наслідок того, що Він сповнює нас Своїм Духом. Однак це не єдине свідоцтво того, що Святий Дух мешкає в нас і діє в нашому житті. Ще один простий, але потужний індикатор перебування сили Святого Духа всередині нас — це реальні зміни в нашому житті.

Коли Ісуса схопили, Петро тричі відрікся від Нього, адже боявся іудеїв (див. Лука 22:56–62); однак після того, як його наповнив Святий Дух у День П’ятидесятниці, він уже не мав страху, а тому підвівся й почав говорити надзвичайно сміливу проповідь. У результаті проповіді Петра три тисячі живих душ приєдналися до Божого Царства за один день (див. Діяння 2:14–41). Отож саме сила Святого Духа змінила Петра; вона зробила його зовсім іншою людиною — сміливою й дуже відважною. Однак Петро був не єдиним, хто, хоробро підвівшись, почав проповідувати того дня. Усі одинадцять апостолів зробили те саме. Раніше, до приходу Ісуса після Свого воскресіння, всі вони ховалися за зачиненими дверима через страх перед іудеями (див. Іван 20:19–22). Та раптом вони стали безстрашними й хоробрими — це Дух Святий наповнив їх.

Сила Святого Духа змінила багатьох людей протягом усієї історії людства. Зокрема Саула, як сказано в наведеному вище вірші. Не уникнув цієї долі й Петро разом з іншими апостолами. Вона внесла докорінні зміни і в моє життя. Сила Святого Духа ніколи не припинить працювати над тими, хто старанно шукає Бога, по всьому світу. Можливо, ви також хочете змінитися? Тоді попрохайте Святого Духа наповнити вас Його силою вже сьогодні.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Для того щоб змінитися, вам потрібна сила Святого Духа.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon