Бог знайде вас

Бог знайде вас

Ось око Господнє на тих, хто боїться Його, (шанує Його і вклоняється Йому,) хто надію на милість (і добрість) Його покладає. —Псалом 32:18, АМР

Я пам’ятаю, як колись дуже старанно намагалася почути голос Бога й страшенно боялася, що помилюся, не відрізню його від інших або не почую взагалі. Тоді я ще тільки вчилася розрізняти Божий голос. Спонукання Святого Духа були для мене чимось новим: я боялася, бо не мала достатньо досвіду в спілкуванні з Богом і тому не могла розпізнати, чи справді Його голос я чую. Тоді для мене ще не стало одкровенням, і я не усвідомлювала, що Бог покриває наші помилки, якщо маємо чисте серце.

Зізнаюся щиро, Бог неодноразово звертався до мене в спробах змусити ступити крок за вірою і щось для Нього здійснити. Однак я постійно повторювала: “Господи, а що, як я пропущу Твою волю? А що, як я не почую Твого голосу і вчиню неправильно? Я так боюся, що можу пропустити Тебе, Боже!” Та якось Він звернувся до мене й просто заспокоїв: “Джойс, не хвилюйся. Якщо ти пропустиш Мене, то Я обов’язково тебе знайду”. Його слова додали мені впевненості й хоробрості, таких потрібних для того, аби здійснити все, до чого Бог спонукав мене, — моє серце сповнилося миру. З того часу, як я вперше їх почула й прийняла у своє серце, вони неодноразово спонукали мене до кроків за вірою.

Будьте певні, сьогодні я ділюся з вами цією історією для того, щоб підбадьорити й надихнути вас. Тож почніть ступати кроки за вірою, які стануть вашою достойною відповіддю на Божий заклик. Пам’ятайте, якщо ви понад усе прагнете виконати Божу волю для вашого життя і вже зробили все можливе, аби почути Його голос, то маєте ризикнути, повірити й ступити крок у невідоме. Ніколи не забувайте, що, навіть коли ви припуститеся помилки, Бог не залишить вас — крім того, що проблему буде розв’язано, Він поверне всю цю ситуацію вам на добро.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ризикніть — зробіть те, що, як вам здається, Бог наказав зробити, і не бійтеся пропустити Його волю.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon