Бог краще знає

Бог краще знає

Шукайте ж найперш Царства Божого (зосереджуйтеся на ньому й прагніть його знайти, а також шукайте) правди Його, (тобто Божого способу ведення справ і праведного життя,) а (тоді) все це (вкупі) вам додасться. —Матвій 6:33, АМР

Хочу наголосити, що Господь бажає, аби ми шукали праведності, миру й радості — атрибутів Його Царства (див. До Римлян 14:17). Він хоче, щоб ми щиро прагнули демонструвати праведне поводження й робили все можливе, аби досягти кращих результатів. Тоді Він обіцяє додати нам усе, чого хочемо або прагнемо. Господь воліє, щоб ми шукали Його, і за нашу слухняність винагороджує нас Своїм благословенням. Запам’ятайте, коли у нас виникає якесь бажання, потрібно просто попрохати Бога про його виконання й щиро вірити в те, що Він відповість; однак, матеріальні блага — це далеко не те, чого потрібно жадати. Я вірю, що просте бажання переростає в жадання тоді, коли настільки сильно хочемо щось отримати, що вже не уявляємо без цього свого життя. Якось я чула, як одна жінка стверджувала, що ніколи не стане щасливою, коли Бог не дасть їй дітей. Також я чула, як самотні жінки так само кажуть про своє бажання вийти заміж. Але подібне ставлення не є правильним і ображає Бога. Коли ми відчуваємо крайню потребу отримати для щастя щось, окрім Бога, ворог може скористатися цим, направити бажання проти нас, тому пильнуйте: наші бажання не повинні перетворюватися на пожадливість.

З упевненістю скажу, що помолитися й дозволити Богові дати нам усе потрібне набагато краще, ніж мучитися, намагаючись чогось досягти самотужки. Завжди пам’ятайте, що Бог добрий і хоче вас благословити. Не переставайте шукати Його й Царства Небесного. Вірте, що Він забезпечить вас усім, що вам справді потрібно мати.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Коли ви мрієте отримати щось, без чого не уявляєте свого життя, диявол зможе використати ваше бажання проти вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon