Бог має відповіді на всі питання

Бог має відповіді на всі питання

Нехай почує тебе Господь у день смутку, — захистить тебе Ім’я Бога Якова. —Псалом 19:2, УТТ

Хоча б колись намагаючись побудувати стосунки з людьми, розпорядитися грошима, працювати на роботі, виявити і почати виконувати Божу волю для свого життя або зростати духовно, ви, скоріше за все, неодноразово стикалися з певними проблемами й труднощами. Мало хто задумується, над тим, що проблеми є невід’ємною частиною нашого життя. Отож тільки-но вам вдасться звільнитися від однієї проблеми, як, імовірно, у вас одразу виникне інша! Жодна людина не є винятком. Попри те, що ми спроможні виробити здатність протистояти проблемам, проявляти терпіння, бути стійкими й жити в перемозі, нам не уникнути зіткнення то з однією, то з іншою проблемою.

Хочу наголосити, що тільки в Бога є шляхи впорядкування будь-яких життєвих негараздів і проблем. Годі й мріяти знайти кращий спосіб розв’язання своєї проблеми, ніж просто віддати її в Божі руки. Не потрібно постійно прокручувати її у своїй голові, весь час обговорювати її або турбуватися про неї. Натомість слід просто звільнитися від її тиску: віддати проблему Богу й дозволити Йому з нею розібратися. Відтак навчившись віддавати Господові свої неприємні ситуації і пов’язаний із ними стрес, ми зможемо набагато більше насолоджуватися життям, з нами буде набагато приємніше спілкуватися, і ми станемо набагато щасливішими й більш розслабленими людьми.

За одну мить Бог спроможний зробити більше, ніж ми за все своє життя. Повірте, Господь може звернутися до нас і за мить повністю змінити ситуацію; навіть одне Його слово містить у собі неймовірну силу, а тому й несе розв’язання всіх наших проблем. Для Бога не існує надто складних чи, навпаки, незначних завдань. Він піклується про все, що стосується вас, тому радо віддайте Йому свої проблеми й дозвольте показати вам найкращий спосіб їх розв’язання.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Віддайте Богові свої проблеми й дозвольте Йому показати вам спосіб їх розв’язання.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon