Бог ніколи не зміниться, та ви можете!

Бог ніколи не зміниться, та ви можете!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Я, Господь, не змінююся… – Малахія 3:6

Чому ми іноді думаємо: «Ніщо в моєму житті ніколи не зміниться… Я завжди буду таким… Моя ситуація ніколи не стане іншою… Він ніколи не зміниться… Вона ніколи не перетвориться… Я ніколи не буду таким, як ця людина»?

Єдиний, хто завжди залишиться однаковим, хто ніколи не зміниться, — це Бог. Тоді як усе інше може набути нового, зовсім іншого вигляду. Та якщо ви не маєте ніякої надії на те, що у вашій ситуації відбудуться переміни, то, ймовірно, цього ніколи й не станеться. Розумієте, з точки зору наших емоцій, ми стикаємося з такою великою кількістю складних життєвих обставин, що, склади ми просто свою надію на Господа й припини зважати на всі труднощі й випробування, з якими не сила щось вдіяти, нам взагалі не довелося б страждати.

Ось вам добра новина: ви спроможні насолоджуватися життям, якщо вирішите це робити! Однак насамперед вам доведеться по-справжньому повірити в те, що Божа воля для вашого життя полягає у відчутті невпинної радості. Після цього ви повинні прийняти рішення увійти в цю радість, адже цей крок матиме величезне значення для вашого фізичного, розумового, емоційного й духовного здоров’я.

Бог не змінюється, але Сам може змінити вас, якщо ви Йому це дозволите.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, іноді здається, що мої життєві обставини ніколи не зміняться, проте я знаю, що Тобі до снаги змінити як їх, так, власне, й мене. Я приймаю Твою радість і вірю, що Ти докорінно переміниш моє життя.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon