Бог нікуди від вас не ховається

Бог нікуди від вас не ховається

Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід. —Псалом 18:2

Бог ні від кого не ховається. Він прагне відкритися всьому людству (див. До Римлян 1:19–20). Господь звертається до кожного через Своє створіння, і вся природа свідчить про Його могутність і наміри. Озирніться навколо й зверніть увагу на той світ, що його створив Бог. Головне, про що Він намагається сповістити нас через природу,— це про Своє справжнє існування. Він щоденно докладає зусиль, аби достукатися до нас — Його підказки допомагають нам затямити: “Я тут! Вам не треба хвилюватися чи боятися. Я завжди буду і є поруч із вами”.

Сонце сходить щоранку й сідає за обрій щовечора. Зорі з’являються на небосхилі, щоб яскраво сяяти в нічному піднебессі. Всесвіт стоїть непохитно як нагадування про Божу опіку й турботу про нас. Згадуючи вигляд дерев узимку, бачимо невеселу картину: вони схожі на зовсім мертві. Проте навесні все навкруги оживає і стає зрозуміло, що Бог обов’язково змусить наше життя знову розквітнути, навіть почувайся ми омертвілими чи такими, хто повністю втратив надію через якісь життєві обставини. Мені надзвичайно подобається спостерігати за тим, як вітер гойдає дерева. Знаєте, я помічала, як іноді пожухлі листочки, міцно протримавшись деякий час на гілці, раптом «відпускаються» під силою пориву вітру, звільняючи місце для нових бруньок, що причаїлися вздовж гілки й скоро розпустяться. Це є чудовим нагадуванням про те, що вітер Божого Духа обов’язково здує з нашого життя все, в чому більше немає потреби, натомість захистивши все, що має в ньому залишитися. Дух Господній принесе з собою нове життя, ріст і відновлення.

Принагідно хочу побажати вам ніколи не забувати цих прикладів Божого звернення до нас через природу. Отже, шукаймо Його підказок всюди, хоч би де перебували!

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Знайдіть сьогодні хоча б одну з багатьох підказок, що їх Бог залишив для вас повсюди.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon