Бог оживить вашу душу

Бог оживить вашу душу

Він душу мою відживляє… —Псалом 22:3

Між нами кажучи, протягом певного періоду свого життя я намагалася зв’язувати все, що мені не подобалося, адже вважала, що воно приходить від диявола. Іноді я жартома кажу, що зв’язувала диявола, допоки вистачало мотузки. Однак згодом я усвідомила: більшість із того, що я намагалася зв’язати, насправді було від Бога. Багато обставин, які мені були не до вподоби, Бог допускав у моєму житті для того, щоб допомогти мені вирости духовно й стати більш зрілою.

Автор Послання до Євреїв каже, що в момент Божого покарання ми повинні підкоритися Йому. Господь здійснює покарання нам для науки, адже Він дуже любить нас. Отже, годі чинити опір тому, що Бог намагається використати для вашого ж добра. Попрохайте Господа здійснити всередині вас глибоку й досконалу роботу. Її результати перевершать ваші очікування: ви станете людиною, якою Він вас бачить, будете спроможні виконати всі Його накази й отримати все, що Він хоче вам дати. Впровдовж того часу, коли я чинила опір усьому, що здавалося мені болісним чи неприємним, насправді, замість зростати духовно, я просто ходила (кружляла) навколо тих самих гір (своїх старих проблем). Проте врешті-решт я усвідомила, що подібним чином я не вирішую своїх проблем — попри те, що я намагаюся уникнути болю, все одно мені болить. І той біль, що ми відчуваємо, коли залишаємося колишніми, набагато гірший за той, що приносять зміни у наше життя.

Усвідомте, наш характер залежить від стану нашої душі (розуму, волі й емоцій). Але часто остання буває пораненою через те, з чим довелося стикнутися в житті. Бог обіцяє оживити нашу душу, якщо тільки співпрацюватимемо зі Святим Духом і дозволимо Йому здійснювати в нас роботу, яку Він запланував здійснити. Моя душа була пораненою, тому годі й згадувати про мир або радість у моєму серці. Однак Бог зцілив мене, і те саме Він прагне зробити й для вас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Відкрийте свою душу для Бога й попрохайте Його зцілити кожну вашу рану, синець чи садно.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon