Бог прагне благословити нас

Бог прагне благословити нас

Бо сонце та щит Господь, Бог (наш)! Господь дає (нам сьогодні) милість та (прихильність, а у майбутньому — честь, велич,) славу (й небесну радість, і не утримує від нас) добра (й) не відмовляє усім, хто в невинності ходить. —Псалом 83:12, АМР

Святий Дух діє через наше сумління й сповіщає, коли чинимо хибно, засмучуючи Його. Відтак Він заважає нашому з Ним спілкуванню або не дає нам постійно відчувати Своєї присутності в нашому житті. Також Святий Дух дуже добре допомагає нам повернутися в правильне положення перед Богом. Його роль — викрити наш гріх і докорити нам, але в жодному разі не засудити.

Бог любить нас навіть більше, ніж ми — своїх власних дітей. А тому Він з любов’ю виховує нас. До речі, пам’ятаю, як мені не подобалося позбавляти своїх дітей певних привілеїв, коли вони були малими й погано поводилися. Проте я знала, що не навчись вони мене слухатися — і в житті на них чекатимуть великі неприємності. Те саме стосується й Бога. Він так само турбується про нас, але є набагато терплячішим за нас. Він звертається й звертається до нас, знов і знов говорить нам, що робити. Господь спроможний сказати нам це у п’ятнадцять різних способів, намагаючись привернути нашу увагу. Його бажання — донести нам, що покора Богові слугує нам для нашого ж власного добра. З усіх боків Господь надсилає нам послання про Свою любов. Він намагається достукатися до нас, адже так сильно любить нас. Проте коли ми довгий час у своєму житті обираємо власні шляхи замість Божих, Він позбавляє нас певних привілеїв і благословень. І знов-таки, лиш для того, щоб “навести нас на розум”, адже Його бажання — щоб ми стали достатньо зрілими й досягли стану, коли Він зможе вилити на нас усі Свої благословення. Якщо Бог віддав нам Свого Сина Ісуса, то навіть думати забудьте, що Він утримуватиме від нас щось, насправді нам потрібне. Ми сміливо можемо розраховувати на те, що Він задовольнить наші нужди й рясно благословить нас.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Пам’ятайте, що Бог прагне рясно благословити вас навіть у процесі нашого виховання.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon