Бог підкаже, що на вас чекає попереду

Бог підкаже, що на вас чекає попереду

Коли ж прийде Він, Дух Істини, то поведе вас до повної істини… і сповістить вам те, що має настати. —Іван 16:13, УТТ

Однією з багатьох переваг, які ми отримуємо від здатності чути Божий голос, є наша спроможність підготуватися до майбутнього. Святий Дух передає нам повідомлення, отримані від Отця Небесного, саме таким чином часто відкриваючи нам інформацію про те, що станеться в майбутньому. Біблія містить багато прикладів того, як Бог звертався до людей, сповіщаючи їх про майбутні події. Прикладом, Господь наказав Ноєві приготуватися до потопу, що мав знищити всіх людей на землі (див. Буття 6:13–17). Далі, велів Мойсеєві, пішовши до фараона, вимагати звільнення для Ізраїльського народу, при цьому попередивши його про фараонів непослух (див. Вихід 7). Звісно, Бог не розкриває нам повністю всього, що станеться у майбутньому, але Його Слово обіцяє, що Він повідомить нам принаймні дещо з цього всього.

Часом відбувається, що я добре відчуваю певні хороші чи, навпаки, неприємні речі, які мають статися в моєму житті. Нерідко я знаю заздалегідь, коли попереду на мене чекають труднощі. Саме це знання сприяє моїй підготовці до удару й озброює, коли скрута чи складна ситуація нарешті виникає. Якщо потрапляє в яму автівка з хорошими амортизаторами, то останні захищають пасажирів від сильного удару, і в результаті ніхто не зазнає ушкоджень. Те саме відбувається, коли Бог заздалегідь надає нам певну інформацію про наше майбутнє.

Служіння Святого Духа частково полягає в тому, щоб сповіщати нас про прийдешнє. Він достеменно знає, як мислить Бог. Йому чітко відомий унікальний план, який Бог має для нашого життя. Тому запевняю, Він обов’язково відкриє нам усе, що маємо знати, і тоді, коли маємо знати це, щоб ми були спроможні на здійснення досконалого Божого плану.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Вірте, що Святий Дух принагідно відкриє вам усе те, що маєте знати про майбутнє.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon