Бог розкаже вам усе, що маєте знати

Бог розкаже вам усе, що маєте знати

Відказує жінка Йому: Я знаю, що прийде Месія, що зветься Христос, (Помазаник, а) як Він прийде, то все розповість нам, (що нам потрібно знати, і все нам пояснить). —Іван 4:25, АМР

Навчитися чути Божий голос і прислухатися до спонукань Святого Духа — це надзвичайно захоплююча пригода. Господь хоче звертатися до вас, повідомляючи все, що маєте знати. І все це для того, щоб ви насолоджувалися життям, були благословенними й мудрими людьми, а також здійснили той чудовий план, який Він має для вашого життя. У Бога в запасі завжди є добре й корисне, що Він хоче нам донести. Однак іноді люди пропускають Його слова, бо не спроможні розпізнати в них Божого звернення. Їм слід навчитися чути Його голос і коритися Його законам.

Для нас не новина, що земні батьки постійно розмовляють зі своїми дітьми, то чому нам здається, що наш Небесний Отець не прагне того самого по відношенню до нас? Земні батьки не очікують від своїх дітей, що останні без їхньої допомоги будуть добре обізнані у всіх життєвих питаннях. У Бога таке саме ставлення до Своїх дітей. Він прагне розповісти нам усе, що може знадобитися в повсякденному житті.

До речі, ми надто часто обираємо власні шляхи, бо хочемо робити все, що заманеться, і тоді, коли вважаємо за потрібне. Проте, надаючи перевагу подібному способу життя, врешті-решт ми збиваємося з путі й марнуємо власне життя. Відтак ми конче потребуємо щоденного керівництва Святого Духа впродовж усього нашого земного життя. Поза всяким сумнівом, Він готовий до цього і тому звертається до нас, підказуючи все, що маємо знати.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви маєте Поводиря й Утішителя в особі Святого Духа, Який перебуває з вами поруч цілодобово.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon