Бог чує ваші молитви

Бог чує ваші молитви

Відступіть від мене всі ті, які чините беззаконня, бо Господь прислухався до голосу мого ридання, Господь почув моє благання, і Господь прийняв молитву мою. —Псалом 6:9–10, УТТ

Ніколи не забуваймо: коли молимося, Бог чує нас і відповідає на наші молитви. Проте для нас є надзвичайно важливим бути в цьому так само впевненими, як і Давид, коли писав наведені вище вірші. Отож можете бути цілком і повністю впевнені в тому, що Бог на вашому боці, і неодмінно допоможе вам здобути перемогу у всіх ваших життєвих битвах. Ви не самі! Бог завжди з вами!

Взоруючи на досвід, запевняю, що читання Псалмів — це чудовий спосіб почути голос Бога. Він звертається до нас через Своє записане Слово, і Псалми заслуговують особливої уваги, адже можуть підбадьорити вас у скрутні часи. Перечитуючи їх, сприймайте все на власний рахунок, наче Бог звертається до вас особисто. Не розмірковуйте над ними так, ніби вони писалися для когось іншого; пам’ятайте, вони є особистим листом від Бога до вас. Господь прагне, щоб ви знали: Його план для вашого життя — чудовий, і хай хто виступає проти вас, Він завжди б’ється на вашому боці. Бог звільнив Давида від його ворогів, і те саме зробить для вас — тільки черпайте свою впевненість у Ньому.

Зберігайте мир у серці й не припиняйте дякувати Богові за Його надприродну дію у вашому житті. Можу вас запевнити: Господь пам’ятає про вас — Він про вас не забув. Отже, Його відповідь на вашу молитву не за горами. Можливо, Бог не відповість надто рано, але й достеменно не спізниться! Не забувайте про своє бачення й ніколи не здавайтеся.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог прийде вам на допомогу; Він підтримає, освіжить і підкріпить вас.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon