Божа любов не спирається на почуття

Божа любов не спирається на почуття

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Така надія ніколи не розчарує, не ошукає і не засоромить нас, бо любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам. – До Римлян 5:5, АМР

Людська любов, на відміну від Божої, не може бути безумовною. Та якщо ми віримо в Ісуса Христа, то Божа любов перебуває в нас. І за бажання ми можемо дозволити цій любові вільно й просто, без якихсь перешкод і додаткових умов виливатися на інших людей. Наша любов має межу, тоді як Божа любов — безмежна. Наша любов закінчується, а Божа любов — вічна.

Іноді я помічаю, що хоча й не спроможна любити певну людину власними силами, та мені вдається любити її Божою любов’ю. Справжня Божа любов не залежить від почуттів — вона спирається на рішення. Вона абсолютно не зважає на те, заслуговує на неї ця людина чи ні. Тож бути спроможними на любов до людей, не спиняючись і не ставлячи перед собою питання, заслуговують вони на неї чи ні, — це і є справжньою свободою.

Людська любов залежить від почуттів. З нею в серці ми спроможні любити тільки тих людей, які добре до нас ставляться або першими нас полюбили. Така любов як приходить легко, так потім і зникає.

Божа любов відмінна від людської й зовсім на неї не схожа. Вона не спирається ні на що, окрім Самого Бога. Коли ми приймаємо Христа як свого Спасителя, Божа любов виливається в наші серця Духом Святим. Тож не зволікайте і почніть уже сьогодні виливати Божу любов на інших людей.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, моя любов може скінчитися, але Твоя любов — ніколи. Я й далі черпатиму силу у Твоїй нескінченній любові й таким чином зможу віддавати її іншим людям, не турбуючись про те, заслуговують вони на неї чи ні.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon