Божий друг

Божий друг

Я вже більше не буду рабами вас звати… Я вас назвав друзями. —Іван 15:15

У книзі Буття 18:17 Бог назвав Авраама Своїм другом, а потім розповів йому про Свій план щодо знищення Содому й Гоморри. Так само, як Він поділився Своїми намірами з Авраамом, Він повідомлятиме й вам те, що в Нього на серці, Свої бажання, Свої цілі, Свої плани й задуми, адже ви — Його друг. Господь дасть вам розуміння того, що відбувається у вашому житті, і скаже, як цьому зарадити, давши певні настанови й вказівки. Він вестиме вас за Собою і допомагатиме у підготовці до майбутніх подій. Повірте, якщо ви — Божий друг, то не варто дивуватися своїм життєвим обставинам. Маєте усвідомити, що останні не захоплять вас зненацька, адже ви — друг Бога і той, хто чує Його голос — будете обізнані й готові до зустрічі з ними. Можливо, Господь не відкриє вам усього, що ви воліли б знати, щойно ви про це спитаєте. Проте, будьте певні, Він скерує вас у правильному напрямку й наділить силою та здатністю терпляче довіряти Йому.

Припускаю, вам цікаво дізнатися: “Як стати Божим другом?” Наведений вище вірш свідчить про те, що ви вже ним є. У цьому місці зі Святого Письма Ісус запевнив Своїх учнів: “Я назвав вас Своїми друзями”. Якщо ви є послідовником Ісуса, то автоматично стаєте Його учнем і на додачу — Його другом. Як і в будь-яких стосунках між людьми, у взаєминах із Богом ви можете бути або випадковим знайомим, або близьким, особистим другом. Ваша дружба з Богом росте, розвивається так само, які дружба з іншими людьми. І як звичайна дружба для свого розвитку вимагає інвестицій у вигляді часу й енергії, стосунки з Богом теж потребуватимуть певної жертви від вас.

Насамкінець закликаю вас почати вже сьогодні вкладати час і енергію у свої стосунки з Богом — прийняти рішення більше уваги приділяти спілкуванню з Ним; досліджувати Його Слово, розмірковувати над ним, а також розмовляти з Богом і прислухатися до Нього, як прислухалися б до свого близького, найкращого друга.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Знайдіть час у своєму насиченому розкладі й почніть вкладати час і енергію в розвиток ваших стосунків із Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon