Божий мир

Божий мир

І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже (й захищає) серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі. —До Филип’ян 4:7, АМР

Хай там як, я вже присвятила кілька розділів цієї книжки тому, як Бог за допомогою миру в серці веде Своїх людей за Собою. Та попри це я воліла б іще раз торкнутися цієї надважливої теми. Люди, які роблять те, стосовно чого не мають миру в серці, зазвичай живуть жалюгідно й навряд чи досягають життєвого успіху. Ми повинні шукати миру й слідувати за ним. Автор нашого вірша на сьогоднішній день запевняє в тому, що Бог веде нас за Собою за допомогою миру й спокою. Отже, коли, чимось займаючись, — прикладом, переглядаючи якусь телепрограму, — ви раптом відчуваєте, що втрачаєте мир у серці, знайте: це Бог до вас звертається. Якщо немає миру в серці — це Бог говорить вам: “Негайно вимкни телевізора. Те, що ти дивишся, тобі нашкодить”. Якщо після якихось своїх слів ви раптом втрачаєте мир у серці — це Бог звертається до вас. Вибачся ви негайно, і зможете уникнути багатьох проблем. Прості слова — “Вибачте мені за те, що я сказав це. Я не повинен був. Будь ласка, пробачте мені”, — зарадять ситуації. Господь прагне долучитися до всіх ваших справ. Один із способів Бога повідомити нам Свою думку стосовно того, чим займаємося, — це дати нам Свій мир, що свідчитиме про Його схвалення наших дій, або, навпаки, позбавити нас його, таким чином даючи зрозуміти, що не підтримує нас.

Відсутність миру в серці означає нашу непокору Богові, адже в наших серцях має панувати Його мир і спокій (див. До Колосян 3:15). Тому, щоразу втрачаючи мир у серці, ми повинні спинитися й спробувати зрозуміти, що Бог намагається нам сказати. Мирі спокій — вони, наче компас; він вказує нам правильний напрямок. Ось чому Господь у Біблії дає нам настанову: “Пильнуйте (й намагайтеся мати) мир зо всіма, і (не забувайте) про святість, без якої ніхто (ніколи) не побачить Господа” (До Євреїв 12:14, АМР).

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Якщо ви шукатимете миру, то вбережетеся від біди.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon