Божі сини й доньки

Божі сини й доньки

Коли терпите ви кару (чи виправлення), то Бог (розбирається з) вами, як із синами, (щоб зробити вас більш дисциплінованими). Хіба є такий син, що батько його не карає, (не навчає й не дисциплінує)? —До Євреїв 12:7, АМР

Бажаючи, щоби Дух Господній вів нас за собою, ми повинні бути готові зростати духовно й ставати зрілими Божими синами й доньками. Нам не слід дозволяти своїм тілесним, або плотським, бажанням, природним апетитам, дияволові і своїм друзям, емоціям чи думкам підштовхувати нас у певному напрямку; покладаймося винятково на Божого Духа й прислухаймося тільки до Його керівництва. Усвідомте, краще знання Божого Слова приведе до кращого розуміння однієї істини: Господь не поведе нас хибним напрямком і не підштовхне до чогось такого, що нам зашкодить. Просто прямуймо за Святим Духом — і навіть те, що, можливо, на початку завдавало нам незручностей, рано чи пізно перетвориться на велике благословення в нашому житті. Уміння завжди слідувати за Ним — ось що є справжньою духовною зрілістю.

Зауважу, що іноді нас у Біблії названо “дітьми Бога”, а часом — “Божими синами”. Між дітьми й дорослими синами та доньками існує велика відмінність. Хоча батьки люблять усіх своїх дітей однаково, та дорослі сини й доньки мають певні свободи, привілеї та обов’язки, до яких малі діти ще не доросли. Щодо нас, то ми приходимо в Боже Царство як духовні немовлята; далі слідує певний період підготовки, протягом якого ми схожі на дітей; але потім ми виростаємо у Божих синів і доньок — співспадкоємців зо Христом. Господь хоче зробити дивовижні речі в нашому житті, однак для отримання їх ми повинні зростати духовно. Тому робімо все можливе, щоб досягати духовної зрілості. І почнімо вже сьогодні — попрохаймо Його допомогти нам впродовж усього цього процесу.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Будьте готові досягти духовної зрілості у своїх стосунках із Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon