Будьте вдячні посеред страждань

Будьте вдячні посеред страждань

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Подяку (Богові) складайте за все, (незалежно від обставин), бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі, (Який відкрив нам і допомагає виконати Його волю). – 1 до Солунян 5:18, АМР

Слово Боже вчить нас завжди бути вдячними. Це надзвичайно легко робити, коли Бог відповідає на наші молитви, визволяє від випробувань і негараздів. Та не завжди легко зберігати почуття вдячності, коли все йде не так, як ми розраховували. Тож як нам бути вдячними серед труднощів і страждань?

Попри все, нам доведеться прийняти два рішення. Перше — це хвалити Бога, незважаючи на те, що відбувається в нашому житті. Інакше кажучи, серед неприємностей, труднощів і випробувань ми в будь-якому разі можемо радіти через незмінну Божу любов, вірність до нас і все інше, що йде нам на пожиток і приносить благо. І друге рішення — це поставити собі питання: «Боже, що я можу з цього винести? Чого Ти хочеш мене навчити завдяки цьому? Як я можу бути ще ближче до Тебе й ще більше насолоджувався Твоєю добрістю?» Це досить непрості питання, відповідь на які часом буває неймовірно важко отримати.

Подеколи, тільки опиняючись у скрутному становищі, долаючи життєві труднощі й незгоди, ми спроможні засвоїти важливі життєві уроки. Слава Богу, що ці часи приведуть нас до кращого життя. Навіть серед страждань будьте вдячні Богові й вірте, що Він приведе вас до чогось більшого й кращого за те, що маєте зараз.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я щиро вдячний Тобі за Твою любов і присутність. Пробач мені за те, що я завжди починаю бурчати й скиглити, коли все йде не на моє. Будь ласка, нагадуй мені частіше про те, як багато всього в моєму житті є повчальним і приємним для мене. Я хочу завжди радіти в Тобі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon