Будьте духовно живі

Бо закон духа життя, (що існує) в Христі Ісусі, (тобто закон, за яким живе наша духовна природа,) визволив мене від закону гріха й смерті.  До Римлян 8:2, АМР

Щодо спроб будувати стосунки з Богом, дотримуючи всіх релігійних правил і постанов, виконуючи всі релігійні закони, зазначу, що всі вони закінчуються провалом, і ми завжди зазнаємо поразки. Ісус повністю виконав Закон замість нас і сплатив борг, який ми були винні Богові за свої гріхи й неправедність. Він відкрив для нас двері, щоб вільно проходити до Бога через віру в Нього, не через власні справи. Ісус сказав: якщо ми любимо Його, то будемо виконувати Його заповіді (див. Іван 14:15). Тоді від Нього не прозвучало, що полюбить Він нас за умови виконання Його заповідей. Повірте, Бог уже й так любить нас і хоче, щоб у відповідь на Його любов ми радо виконували все можливе, аби продемонструвати Йому свою покору. На додачу Господь прагне, щоб ми чітко знали: коли припускаємося помилки, Він може миттєво й повністю пробачити нам — тільки визнаймо свою провину й попрохаймо Його про це.

Згідно зі Старим Заповітом, гріх приносив людині духовну смерть, але закон любові, яким ми нині керуємося, дає нам справжнє життя. Божа любов просто неймовірна. А відтак усвідомлення того, що ми не повинні відчувати тиск через необхідність робити все ідеально, дає нам можливість розслабитися в Його присутності й чітко почути Його голос.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Завдяки жертві Ісуса на хресті ми можемо насолоджуватися близьким спілкуванням із Богом.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon