Будьте рішучою людиною!

Будьте рішучою людиною!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А найперше, браття мої, не кляніться ні небом, ані землею, і ніякою іншою клятвою! Слово ж ваше хай буде: Так, так та Ні, ні, щоб не впасти вам в осуд. – Яків 5:12

Нерішучість — це найжалюгідніший стан, в якому може перебувати будь-яка людина. Без сумніву, наші вагання лише ускладнюють життя. Апостол Яків сказав, що нерішуча людина непостійна в усіх своїх шляхах. Якщо бути невпевненими через страх прийняти неправильне рішення, то це нікуди вас не приведе. Як ви вважаєте, чи багато часу ми гаємо, коли зволікаємо з прийняттям якогось рішення?

Ми надто часто, опинившись перед вибором, починаємо перейматися своєю нерішучістю, тоді як натомість потрібно прийняти рішення й триматися його. Можливо, це надто простий приклад, та поміркуйте про наступне. Стоячи вранці перед своєю шафою і дивлячись на весь свій одяг, вам зазвичай потрібно просто вибрати й надягти якусь одну річ. Це не той випадок, коли маємо кружляти навколо неї кілька годин поспіль, намагаючись зробити вибір — інакше ви спізнитесь на роботу!

Тож моя вам порада: вчіться приймати рішення, не сумніваючись у них і не переймаючись надто сильно можливими наслідками. Не будьте нерішучою або невпевненою людиною, бо ваші сумніви у своїх вже прийнятих рішеннях крастимуть у вас радість, і вам вже буде не до снаги насолоджуватися життям. Тож зробіть найсвідоміший, на який тільки спроможні, вибір і довіртеся Богові — Він зробить так, щоб це рішення принесло найкращий результат.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, дякую Тобі за відкриття щодо нерішучості: вона мене нікуди не приведе. Допоможи мені зробити, щоб моє «так» було «так», а «ні» було «ні». Я впевнений, що своїми свідомими й розважливими рішеннями я не накою дурниць, адже просто віддаю кінцевий результат у Твої руки.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon