Будьте сміливі!

Будьте сміливі!

Безбожні втікають, коли й не женуться за ними, а справедливий, (той, хто не йде на компроміс,) безпечний, немов той левчук. —Приповісті 28:1, АМР

Одна з головних причин, чому люди або не моляться взагалі, або дуже неохоче прохають у Бога те, чого потребують чи бажають, полягає в тому, що вони не відчувають себе гідними цього. Невисокої думки про себе, вони не вважають себе достатньо духовними і тому не вірять у те, що Бог взагалі їх почує. Думаю, для вас не таємниця, що всі ми помиляємося. Однак, припустившись помилки, нам негайно слід прийняти Боже прощення й милість. Завдяки цьому потік Його благословень не припиниться в нашому житті, навіть коли помиляємося або поводимося негідно.

Розмовляючи з Богом і щось у Нього прохаючи, ми повинні розуміти, що є дітьми Божими — Його синами й доньками, які стали праведними перед Ним завдяки крові Ісуса. Інакше годі й мріяти чітко почути Божий голос або отримати від Нього відповідь. Між тим, ми дуже часто вважаємо, що наша праведність залежить від здатності все робити “правильно” — промовляти “правильні” слова, “правильно” поводитися або мати “правильне” ставлення. Насправді ж не вчинки наші роблять нас праведними. Ми можемо стати побожними, проте це не означатиме, що ми стали праведними. Справжня праведність, з точки зору Біблії, залежить не від наших вчинків, а від того, що Ісус зробив для нас. Його праведність стає нашою за вірою. Щойно ми на ділі починаємо вірити в це, і наша поведінка стає, так би мовити, більш праведною. Запам’ятайте назавжди: Бог відповідає на наші молитви, бо Він добрий, а не тому, що наші вчинки правильні. Усвідомлення цього дозволяє нам сміливо вдаватися до молитви, щодня очікуючи Божого звернення до нас і Його відповідей на наші прохання.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог перетворить ваші помилки на Свої дива, якщо довірятимете Йому і будете вдаватися до сміливих молитов.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon