Будьте справжнім поклонником

Але надходить час, — і вже тепер він є, — коли правдиві поклонники будуть поклонятися Отцеві в Дусі та істині, бо Отець шукає Собі таких поклонників.  Іван 4:23, УТТ

Люди у світі часто сприймають поклоніння Богові як “релігійне дійство”, хоча це аж ніяк не співпадає з біблійною ідеєю поклоніння. Ставлячи нам питання: “Де ви поклоняєтеся Богові?”, — люди просто хочуть дізнатися, яку церкву ми відвідуємо. Однак досліджуючи питання поклоніння в Біблії, ми знаходимо описання особистого спілкування з Богом, до Якого будь-коли можемо звертатися, і Який, у Свою чергу, коли завгодно може звертатися до нас. У Святому Письмі ми читаємо про духовну близькість, пристрасне вираження відданості й любові людей по відношенню до Бога. І їх вони висловлюють через поклоніння, що йде від серця. Справжнє поклоніння — це емоції, що переповнюють нас, коли відчуваємо ревність і ентузіазм по відношенню до Бога. Як читаємо в наведеному вище вірші, Бог шукає справжніх, щирих поклонників, що вклонятимуться Йому від усього свого серця.

Зізнаюся щиро, мене завжди засмучував той факт, що Богові доводиться шукати справжніх поклонників. Як на мене, серед нас має бути сила силенна таких людей! Але також, на мій погляд, цікавим є те, що Бог не хоче бачити серед Своїх поклонників абикого: Він шукає лише справжніх і щирих. Люди мають поклонятися Богові через ту любов, яку відчувають до Нього, через особисті стосунки, які мають із Ним. Страхові й відчуттю обов’язку немає місця серед почуттів, які викликають бажання вклонитися Господу!

Справжнє поклоніння — це щось набагато більше, ніж простий похід на служіння й духовний спів. Вклонятися Богові потрібно усім своїм життям, усім, що робимо — для Нього й через Нього. Щире поклоніння є результатом близькості з Богом — воно робить нас чутливими до Його голосу.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Не поклоняйтеся Богові лише через відчуття страху; нехай ваше поклоніння Йому виходить із вашого серця через глибоку й безмежну любов до Нього.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon