Будьте як діти

Будьте як діти

Поправді кажу вам: коли не навернетесь, (не покаєтеся й не змінитеся,) і не станете, як ті (малі) діти, (які вміють довіряти, коритися, любити й пробачати, то ніколи) не ввійдете в Царство Небесне! —Матвій 18:3, АМР

У нашому вірші на сьогоднішній день діти описуються як довірливі й покірні створіння, що вміють любити й пробачати. Просто замисліться над тим, наскільки більше ми могли б насолоджуватися життям, стосунками з Богом та іншими людьми, якби мали ці, наведені вище, риси! Очевидно, Ісус вважає ці якості, або ознаки, надзвичайно важливими, адже наголошує у Своєму Слові, що без них нам не вдасться увійти в Царство Небесне. Ми не зможемо насолоджуватися перевагами життя в Божому Царстві, маючи при цьому хибне ставлення.

Роздумуючи про здатність чути Божий голос, я розумію, що бути схожою на дитя дуже важливо, адже діти вірять всьому почутому. Деякі люди вважають дітей надто легковірними, оскільки останні приймають на віру все, незалежно від того, як безглуздо це звучить. Але взоруючи на досвід, я не вважаю, що діти надто довірливі; просто вони вміють довіряти. Воно й не дивина, що Бог не хоче, аби ми були легковірними або наївними; але Його бажання — щоб ми вміли Йому довіряти. Не секрет, що іноді нас зраджують люди, яких ми любимо і яким довіряємо, тоді виникає спокуса взагалі нікому не довіряти. Однак наголошу, що неможна змушувати всіх навколо розплачуватися за те, що нам заподіяла якась одна людина. Звісно, у цьому світі є люди, яким не можна довіряти, але, безперечно, у суспільстві повно й добрих людей, а відтак не варто підозрювати в лихих мотивах усіх, хто нас оточує.

Ми можемо повністю довіряти Богові. Прикро, однак не всім людям можна цілковито довіряти, не на всіх можна покластися. Усвідомте, Бог — це Той єдиний, довіряти кому можна цілком і повністю, остаточно й беззастережно. Господь бажає, щоб ви приходили до Нього, як дитя, цілковито вірячи всьому, Ним сказаному, бо ж Йому на ділі можна довіряти.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не дозволяйте одній чи двом неприємним ситуаціям впливати на все ваше життя.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon