Бути по-справжньому щасливими

Бути по-справжньому щасливими

І ми маємо різні дари, (здібності, таланти і якості, тож) згідно з благодаттю, даною нам, (використовуймо їх). —До Римлян 12:6, АМР

Ми всі по-різному обдаровані й маємо різну міру благодаті, даної Богом для того, щоб послуговуватися своїми здібностями, дарами й талантами. У сьогоднішньому нашому вірші йдеться про те, що не слід їх ігнорувати, натомість маємо використовувати їх згідно з тією благодаттю, що вилилася на нас.

Двох різних людей Бог може наділити даром учителя. Однак один із них, можливо, є більш помазаним учителем, ніж інший, бо має більшу міру благодаті, даної йому Богом, щоб рухатися в цьому конкретному дарі. Чому? Бо Святий Дух розподіляє дари так, як вважає за потрібне (див. 1 до Коринтян 12:11). У Нього на все є Свої причини, тому просто Йому довіряймо. Будьмо вдячними Святому Духові за наш дар замість заздрити чиємусь дару. Мало хто задумується, але неможливо по-справжньому любити людей, водночас заздрячи їхнім дарам.

Повірте, мій чоловік міг би мені заздрити через те, що Бог наділив мене даром учителя, а його — ні. Але мудрий Дейв уже давно усвідомив, що не зможе бути щасливим, спробувавши рухатися в якомусь дарі за межами тієї благодаті, що була йому дана. Спробуй він стати тим, ким насправді не є, і втратив би свою радість. Проте Дейв дуже помазаний у сфері адміністрування й фінансів — його участь у нашому служінні і внесок у нього так само важливий, як і мій.

Отож за бажання бути по-справжньому щасливою людиною, присвятіть себе тому, до чого ви покликані, на що помазані й щодо чого прийняли благодать. Святий Дух обов’язково підкаже вам, що робити, а також сприятиме в розумінні тієї міри благодаті, що вам була дана. Тож замість заздрити іншим людям, щиро любіть їх, будьте вірні своєму покликанню й тій мірі благодаті, що є на вашому житті.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Ви — неймовірна людина з видатними здібностями й дарами, тому годі порівнювати себе з кимось іншим.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon