Більш ніж переможці

Більш ніж переможці

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Але в цьому всьому ми (є більш ніж переможцями, бо все) перемагаємо Тим, Хто нас полюбив. – До Римлян 8:37, АМР

Бог дає нам мрії стосовно нашого майбутнього, проте іноді вони можуть здаватися нездійсненними. Саме в такі часи в нашому серці поселяється страх. Якщо ви прийняли рішення ніколи не відступатися від своєї мрії, то вам доведеться ризикувати й бути відважними. Також ви маєте розуміти, що сміливість і відвага — це не відсутність страху, а здатність рухатися вперед, навіть відчуваючи страх. Тож коли ви стикаєтеся з ситуаціями, які лякають, викликають безліч негативних емоцій або взагалі доводять до розпачу — моліться, щоб Бог завдяки Своїй благодаті дав вам хоробрість і мужність рухатися вперед, незважаючи на відчуття страху.

Дух страху завжди намагатиметься завадити вашому просуванню вперед. Століттями наш ворог використовував страх, маючи на меті зупинити Божих людей, і тому й зараз він не збирається міняти свою стратегію й тактику. Однак ви спроможні здолати будь-який страх, адже ви — більш ніж переможець у Христі, Який вас полюбив.

Отже, будьте готові зустрітися зі своїм страхом, коли той виступить проти вас. Тримайтеся до кінця, довіряйте Богові й знайте, що Він завжди поруч.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, хоча я й відчуваю страх, та довіряю Твоєму Слову, в якому сказано, що я — більш ніж переможець. Я спроможний досягти здійснення будь-якої мрії, що Ти мені дав, адже Ти мене сильно любиш і вже подарував велику перемогу.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon