Важливіше за биття серця

Важливіше за биття серця

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо ті, хто ходить за тілом, думають про тілесне, а хто за духом про духовне. – До Римлян 8:5

Для нас, віруючих людей, правильне мислення є настільки важливим і значущим, що ми просто не можемо без нього жити. Так само, як биття серця є для нас життєво важливим, правильне мислення, що ґрунтується на Божій істині, є визначальним для нашого життя. Адже коренем багатьох проблем, з якими ми стикаємося в житті, є хибний спосіб мислення, що продукує неправильні думки.

Правильне мислення є результатом постійного, особистого спілкування з Богом за допомогою молитви й вивчення Його Слова. Для нас надзвичайно важливо усвідомити, що наше життя не зміниться, допоки не зміняться наші думки, бо вони дають певні плоди. Наші хороші думки приноситимуть у наше життя відповідні плоди. Тоді як, думаючи про щось погане, ми пожинатимемо злі плоди.

Що довше я служу Богові й вивчаю Його Слово, то краще усвідомлюю, як важливо знати про те, що відбувається в моєму розумі. Людина йде туди, куди ведуть її думки. Постійно наглядати, пильнувати за своїми думками — це єдиний спосіб привести їх у відповідність зі Словом Божим і одержати перемогу в битві проти ворога.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Святий Духу, Ти показуєш мені, що правильне мислення є життєво важливим. Я шукатиму Тебе й регулярно вивчатиму Твоє Слово, щоб навчитися правильно мислити.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon