Вам не до снаги й ліктя додати до свого зросту!

Вам не до снаги й ліктя додати до свого зросту!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Хто ж із вас, коли турбується і непокоїться, зможе додати до зросту свого бодай ліктя одного? – Матвій 6:27, АМР

Хвилювання висмоктує з нас силу й робить ні на що не спроможними. Воно нічого не змінює, тож виходить, ми просто марнуємо час, турбуючись про те, чому в будь-якому разі ми не в силах зарадити, адже змінити його до снаги тільки Богові.

У Біблії написано, що ми журбою, печаллю і турботами не зможемо й ліктя додати до свого зросту. Та, незважаючи на це, ми й далі без упину хвилюємося, тривожимося і турбуємося, хоча ніяк не допомагає. Щоразу сильно засмучуючись, ми втрачаємо велику кількість своєї емоційної енергії, стомлюємося, підриваємо своє здоров’я, позбавляємо себе радості, а втім, нічого не можемо змінити. Тож припинімо намагатися виправити ситуації, вирішити які до снаги тільки Богові, інакше єдиним, хто нас похвалить, буде винятково диявол. Він спостерігатиме за нами, примовляючи: «Ха-ха-ха! Знову я обкрутив круг пальця його!»

Ісус наказує нам «заспокоїтися» в Євангелії від Івана 14:27 і «підбадьоритися» в Євангелії від Івана 16:33. Як на мене, це безпрограшна комбінація наших дій проти диявола. Усвідомивши, що вам самим не до снаги змінити все у цьому світі, ви заспокоюєтеся, а збагнувши, що єдиному Богові це під силу, ви підбадьорюєтеся! Тому викиньте геть зі свого життя будь-яке хвилювання! Заспокоїтися і підбадьоритися — це єдина правильна послідовність дій, яка змусить диявола тікати!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, хвилюванням я дійсно нічого ніколи не зможу змінити, тому я відкидаю його й забуваю про нього. Господи, я надзвичайно вдячний Тобі за те, що Ти єдиний, кому до снаги змінити все, на що мені не сила вплинути. Ти завжди знаєш, як заспокоїти і підбадьорити мене!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon