Ваші найскрутніші ситуації Бог може використати для Своєї слави

Ваші найскрутніші ситуації Бог може використати для Своєї слави

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ви задумували були на мене зло, та Бог задумав те на добре, щоб зробити, як вийшло сьогодні, щоб заховати при житті великий народ! – Буття 50:20

Нещодавно Бог звернувся до мого серця зі словами: «Джойс, ти не бачиш далі від свого носа (а це, треба визнати, не дуже далеко) і тому вважаєш, ніби все, що не приносить тобі миттєвого задоволення, є чимсь поганим. Я ж бачу кінець від початку, тому що Я — Початок і Кінець, і Я знаю багато того, чого тобі не відомо».

Ми знаємо частково… але Богові відомо все наперед.

У книзі Буття 50:20 Йосип звертається до своїх братів, які досить серйозно скривдили його в минулому. Вони кинули його в яму, а потім і взагалі продали в рабство — вони були впевнені, що заподіяли йому зло. Насправді ж Бог планував по-Своєму використати ці випробування: Він хотів просунути Йосипа й поставити його на чолі цілої країни.

Іноді саме ті події й ситуації, що ми вважаємо найжахливішими, виявляються для нас надзвичайним благословенням. Найбільше випробування у вашому житті може виробити у вас найсильнішу віру. Можливо, зараз ви перебуваєте на самому дні ями, проте Бог планує використати її, щоб просунути вас і наблизити до здійснення Свого покликання і плану для вашого життя. Пам’ятайте, Бог усе знає наперед, і тому ці випробування спрацюють вам на добро і сприятимуть винятково на благо.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я іноді «не бачу далі від свого носа», але я довіряю Тобі, адже впевнений, що Ти знаєш усе наперед. Я вірю, що Ти спроможний узяти мої життєві випробування й допомогти мені винести з них щось добре.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon