Ведені Святим Духом

Ведені Святим Духом

Коли (ми за Святим) Духом живемо, то й (також за Святим) Духом ходімо! (Якщо завдяки Святому Духові ми можемо жити з Богом, то й слідуймо за Ним завжди, щоб Дух контролював нашу поведінку). —До Галатів 5:25, АМР

Згідно з нашим сьогоднішнім віршем, розмова піде про те, як жити й ходити за Духом, тобто як дозволити Святому Духові вести нас за Собою. Багато-хто може повести нас за собою — люди, диявол, плоть (наше власне тіло, розум, воля чи емоції) або Святий Дух. У світі існує велике розмаїття голосів, що звертаються до нас. Часто трапляється, що вони говорять одночасно. Тому для нас украй важливо навчитися ходити винятково за Святим Духом. Принагідно хочу нагадати, що тільки Йому відома Божа воля. Господь послав Його, щоб, замешкавши в кожному з нас, Він допоміг нам стати тими, ким створив нас Бог, до того ж отримати все, що Він хоче нам дати.

Святий Дух живе в серці нас для того, щоб надавати підтримку. Можливо, ми не завжди одразу і з готовністю приймаємо Його допомогу, та, на щастя, Він достатньо наполегливий — Святий Дух ніколи не відвернеться від нас і не здасться. Ми повинні щодня приносити до Його престолу все своє життя і від усього серця, усією своєю міццю проговорювати: “Святий Духу, увійди в кожну сферу мого життя!”

Він ніколи не знехтує вашим запрошенням. Він почне звертатися до вас, вести за Собою, виправляти, допомагати вам, підкріплювати вас і скеровувати у правильному напрямку. Напевно, інші духовні сили спробують відвести вас від наміченого шляху, потягнувши за собою, проте будьте певні, Святий Дух наділить вас Своєю силою, щоб протистояти і всупереч усьому слідувати за Ним.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Спитайте у себе й спробуйте чесно відповісти на питання: “Хто в моєму житті веде мене за собою? Чи це я сам, або ж інші люди, або мої емоції, чи, може, брехня сатани, а раптом це насправді Дух Святий?”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon