Вибіркове слухання — не для вас

Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець! До Євреїв 4:7

Уявіть, якщо ми не хочемо слухати Бога стосовно якоїсь однієї сфери нашого життя, то нам не вдасться почути Його голосу й стосовно інших сфер. Даруйте на слові, інколи ми чуємо й приймаємо тільки те, що хочемо чути, — це називається “вибірковим слуханням”. Воно змушує нас почуватися так, ніби ми більше не чуємо голосу Бога, проте це зовсім не так. Річ у тому, що Він уже дещо нам сказав, однак ми, у свою чергу, ніяк на це не відреагували. Я давно зрозуміла: що швидше я реагую, то швидше відгукуюся на почуте від Бога, а відтак імовірніше за все, наступного разу Він знову до мене звернеться. Дозвольте мені в якості ілюстрації розповісти вам історію. Одна жінка колись розказала мені про те, як попрохала Бога показати їй, що вона має робити в житті. У відповідь Господь їй чітко передав Своє бажання: жінка повинна була пробачити своїй сестрі, яка скривдила її кілька місяців тому. Однак через свою неготовність до цього кроку скоро вона взагалі припинила молитися. І з того моменту щоразу, починаючи звертатись до Бога й намагаючись достукатися до Нього, жінка чула у своєму серці ті самі слова: “Спершу пробач своїй сестрі”. Не повірите, але протягом двох років Бог під час кожної молитви ніжно нагадував їй про цей украй потрібний вчинок. Нарешті вона усвідомила, що годі й мріяти про якісь досягнення чи духовний ріст, допоки не виконає Божої вказівки. Відтак жінка почала молитися: “Господи, дай мені сили пробачити моїй сестрі”. Довго чекати не довелося — Господь одразу показав їй ситуацію очима її сестри. Врешті жінка зрозуміла багато такого, про що раніше навіть не замислювалася. Через деякий час вона повністю відновила стосунки з сестрою — вони стали навіть кращими, ніж були попервах.

Бажаючи чути Божий голос, ми не можемо дозволити собі мати вибіркове слухання. Будьмо готові почути все, що Він захоче нам сказати, і виконати всі без винятку Його вказівки. Принагідно раджу вам навчитися слухати Бога й коритися Йому в усьому, що скаже, вже сьогодні.

СЛОВО ВІД БОГАНА СЬОГОДНІ:

Можливо, у певній сфері свого життя ви маєте вибіркове слухання? Будьте завжди готові почути голос Бога й виконати Його повеління.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon