Викиньте страх на смітник

Викиньте страх на смітник

Страху (не існує і боязкості) немає в любові, але досконала, (зріла, ідеальна) любов проганяє страх геть (за двері й усуває будь-які сліди жаху)! – 1 Івана 4:18, АМР

Сьогодні я хочу поговорити з вами про слово, якому не місце у нашому лексиконі, ― це СТРАХ! Багато хто з нас, мабуть, пам’ятає, як у дитинстві, промовляючи будь-яке непристойне чи лайливе слово, відразу чув від мами погрози вимити йому рота з милом. Отже, якщо слово «страх» є брудним і непристойним словом, то віра у Божу любов ― це духовне мило!

Не подумайте, що йдеться про слабку і кволу віру. Поза всяким сумнівом, мається на увазі потужна віра в Божу безумовну, безмежну, непохитну, досконалу любов до нас. Згідно з Першим посланням Івана 4:18, розуміння цієї любові звільнить нас від страху. Та цей факт зовсім не означає повної відсутності відчуття страху, тоді як віра в Бога і Його любов зроблять нас спроможними «діяти, незважаючи на страх», якщо буде потрібно.

Бог прагне, щоб ви знали: Він завжди поруч, вестиме вас і скеровуватиме. Тому без вагань можете Йому довіритися і твердо в Нього вірити! Пам’ятайте, Його любов досконала навіть тоді, коли ми далекі від бездоганності. Він не любитиме нас більше чи менше, зважаючи на помилки. Хіба не чудово усвідомлювати Божу любов до нас таких, які ми є? Хіба ж ця думка не підсилює вашу віру, розвіюючи будь-який страх?!

Коли-не-коли страх оволодіватиме нами. Однак, незважаючи на це, маємо зосередитися на Богові і згадати, що Він обов’язково проведе нас через будь-які випробування і ситуації. Тільки досконала Божа любов ― а не наша власна бездоганність ― здатна зв’язати будь-який страх у нашому серці.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, лиш Твоя любов може прогнати мій страх, тому я цілковито довіряю Тобі. Я знаю, що Ти завжди перебуваєш поряд зі мною, і, хоч би які склалися обставини, чи в якій ситуації я опинився б, Ти завжди приведеш мене до світла. Я приймаю Твою любов.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon