Використовуйте свою владу!

Використовуйте свою владу!

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ось Я владу та силу вам дав наступати на змій та скорпіонів, і (фізичну й розумову здатність і спроможність наступати) на всю силу ворожу, і ніщо ніяк вам не зашкодить. – Лука 10:19, АМР

Ісус ніколи не обіцяв, що у світі нам не доведеться стикатися зі складними обставинами, зазнавати випробувань і труднощів. В Євангелії від Івана 16:33, Він сказав: «Страждання, (нещастя, труднощів і лиха) зазнаєте в світі» (АМР). Та, попри це, Ісус радить нам бути відважними, адже Він переміг світ. Цей вірш підбадьорює нас і нагадує про те, що ми не повинні жити в стресі так, як це відбувається в людей у світі. Оскільки Ісус позбавив світ здатності зашкодити нам, то ми можемо ставитися до життєвих викликів, з якими стикаємося, спокійно й впевнено.

В Євангелії від Луки 10:19 читаємо наступне: «Ось Я владу вам дав наступати… на всю силу ворожу, і ніщо ніяк вам не зашкодить». У цьому уривку Ісус запевняє, що дав нам усе потрібне для того, щоб ми могли здолати світ так само, як Він це зробив.

Хоча ми й стикатимемося з викликами, потраплятимемо в складні ситуації, з яких не завжди буде легко вийти, та Ісус запевняє, що наше правильне ставлення до всього піде нам на користь. Наслідуймо у своїх вчинках Ісуса, тобто робімо так, як Він це робить, — і ніщо не зможе завдати нам поразки. Використовуймо владу, яку маємо в Христі, щоб здолати будь-які перешкоди на своєму життєвому шляху!

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я приймаю силу й владу, які Ти дав мені в Христі. Покажи мені, будь ласка, як жити у Твоїй владі й так само, як робив Ісус, долати випробування й виклики, з якими стикатимуся в цьому світі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon