Виробіть у собі терпіння

Виробіть у собі терпіння

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А терпеливість (витривалість і стійкість) нехай має чин досконалий (повноцінний), щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали. – Яків 1:4, АМР

Прохаючи Бога «Зміни мене!», ми повинні усвідомлювати, про що прохаємо, адже, хоч би які зміни ми впроваджували у своє життя, перетворення не відбудеться за один день. Натомість Бог даватиме нам можливість, завдяки протистоянню з боку зовнішніх обставин, поступово рости й змінюватися.

У першому розділі Послання Якова, нам показано, наскільки важливо мати терпіння, коли в нашому житті відбувається процес змін, і ми стикаємося з протистоянням. Терпіння — це надзвичайно потрібний нам плід Святого Духа. Він набуває належного ґатунку, росте й розвивається за єдиної умови — перебуванні під тиском. У Святому Письмі сказано, що з ним ми стаємо досконалими, повноцінними й нічого не потребуємо. Проте нам ніколи не вдасться його здобути, не пройшовши через певні труднощі й випробування. Прагнучи бути справді переможними християнами, що служать Богові й змінюють світ, ми повинні їх подолати. Диявол за появи першої-ліпшої можливості що є сили спробує розчарувати вас, але Бог сильніший за нашого ворога, й зможе пронести вас через будь-які незгоди, зробивши переможцем.

Тож дозвольте сьогодні Богові діяти через вас навіть у часи труднощів і протистояння. Таким чином ваше терпіння почне рости й розвиватися, даючи вам змогу жити в цілковитій перемозі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Господи, я прагну, щоб Ти змінив мене, й знаю, що для цього доведеться пройти через певні випробування й виклики. Наділи мене Своєю силою, щоб я усе витерпів і був стійким у ці часи, адже тільки так я зможу повністю вдосконалитися й розвити свій потенціал в Ісусі Христі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon