Ви варті Божої любові

Ви варті Божої любові

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Він… їхні гріхи (і їх наслідки) понесе (на Собі, говорить Господь). – Ісая 53:11, АМР

У багатьох із нас є одна величезна проблема: ми не любимо самих себе, і тому через своє спотворене світосприйняття нам взагалі важко повірити, що Бог хоч якось може нас любити.

Впродовж багатьох років я стикалася з тією самою проблемою. Витрачаючи щонайменше 75 відсотків свого часу, я щосили намагалася змінити себе, але натомість тільки виснажувалася, тоді як диявол усе одно безперестанку змушував мене переживати почуття провини. Я ніколи в житті не відчувала, що варта Божої любові.

У книзі Ісаї, 53 розділі, читаємо, що Ісус, померши за наші гріхи на хресті, також поніс на собі наше почуття вини. Він любив нас так сильно, що заплатив величезну ціну, щоб нам не страждати через докори і жахливе почуття провини й осуду. Та коли ми приходимо до Бога і щиро прохаємо в Нього пробачення, звісно, Він не відмовляє нам у цьому і пробачає, а тому більше в нас немає жодних підстав для життя з почуттям осуду в серці.

Бог любить вас і прагне, щоб ви повірили в це, прийнявши дану істину всім своїм серцем. Він також хоче, аби ви звільнилися від почуття провини й осуду. Бог запевняє, що ви варті Його любові. Прийміть цей факт уже сьогодні і почніть жити у перемозі.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Твій Син узяв на Себе мою провину і покарання. В Ісусі Христі я знаю, що вартий Твоєї любові. Вже сьогодні я вирішую повірити в це і відмовляюся жити з тягарем від почуття провини й осуду. Я приймаю факт, що Ти пробачив усі мої гріхи.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon