Ви все можете в Христі, Який дає силу

Ви все можете в Христі, Який дає силу

Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі. (Я до всього готовий і все здолаю в Тім, Хто наповнює мене внутрішньою міццю; я є цілковито самодостатнім, коли Христос доповнює мене). – До Филип’ян 4:13, АМР

Послання до Филип’ян 4:13 ― дуже популярний уривок зі Святого Письма, який надто часто виривається із контексту. У ньому читаємо: «Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі». Ці слова зовсім не означають, що ви можете робити все, що заманеться. Апостол Павло конкретно говорить про те, як він міг завдяки силі Христа бути задоволеним, незважаючи на свої незавидні життєві обставини.

Я насправді вірю, що Божа благодать допомагає нам зробити все, що мусимо зробити у житті. Як на мене, маємо налаштувати своє мислення на те, що для нас немає нічого неможливого, коли довіряємо Богові. Ми спроможні здолати будь-яку перешкоду, що виникає перед нами, адже Бог у Своєму Слові обіцяє ніколи не давати нам випробувань понад наші сили.

Тож, не сперечаючись, незалежно від того, де ви зараз перебуваєте чи що з вами відбувається у житті, майте позитивне ставлення. Підбадьортеся ― Бог на вашому боці. Годі засмучуватися через те, чого все одно вже не змінити.

Бог прагне, щоб ви твердо знали і вірили в Його унікальний план для вашого життя. Він жадає, щоб, попри все, ви цілковито прийняли його і в жодному разі не порівнювали його з планом для інших людей. Повірте, Бог знає краще за вас, що вам насправді потрібно, і що ви зможете здолати. Безперечно, Він знає вас краще, ніж ви самі себе!


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я, як і апостол Павло, прагну, щоб джерелом мого задоволення був Ти, а не мої життєві обставини. Показуй мені кожного дня, що Твій план для мене є досконалим, і мені ні про що не потрібно хвилюватися.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon