Ви йдете за Святим Духом або за своїми емоціями?

Ви йдете за Святим Духом або за своїми емоціями?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

І ті, хто живе і ходить за тілом (і догоджає бажанням і потягам своєї плотської природи), не можуть догодити Богові (і заслужити Його прихильність). – До Римлян 8:8, АМР

Досить часто ви можете від мене чути, що потрібно йти за Духом, замість слухатися своїх емоцій. Проте я помітила, що багато людей навіть не розуміє, як взагалі діють їхні емоції.

Емоції — це частина душі. Наша душа складається з розуму, волі й емоцій — вона підказує нам, про що ми думаємо, чого хочемо і як почуваємося. З цих трьох складових нашої душі саме почуття, або емоції, найшвидше розбурхуються й починають вирувати. Інакше кажучи, мудрість і прозорливість Святого Духу, що діють у нашому дусі, дуже легко потопають серед крику та галасу наших емоцій і заглушаються ними.

У Біблії чітко сказано, що «життя за плоттю» не догоджає Богові. Це аж ніяк не означає, що Бог нас не любить, проте Він не задоволений нашим плотським поводженням і відмовляється його приймати. Однак щойно ви усвідомите принцип дії негативних емоцій, одразу здобудете силу й станете спроможними їх приборкати. Можливо, у нас сильна душа, та наш дух може бути ще сильнішим, якщо підкріплювати його, проводячи час у Божій присутності. Зануртеся вже сьогодні в Боже Слово й дайте своєму духові підбадьорення, щоб він допоміг вам взяти контроль над вашими емоціями.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу дозволяти своїм емоціям постійно перемагати мій дух. Я проводитиму час із Тобою, читатиму Твоє Слово, а Ти натомість дай мені потрібну силу, щоб іти за Твоїм Духом, а не тільки керуватися своїми почуттями.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon