Ви нічим не здивуєте Бога

Ви нічим не здивуєте Бога

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ще поки тебе вформував в утробі матерній, Я пізнав був тебе (як Мій вибраний інструмент), і перед тим, як ти народився, Я відокремив, відділив і посвятив тебе… – Єремія 1:5, АМР

Чи здавалося вам колись, ніби ви розчарували Бога? Раніше я постійно так почувалася, допоки одного дня не почула від Нього: «Знаєш, Джойс, ти Мене нічим не здивуєш. Обираючи тебе, Я знав, що отримую».

Тільки поміркуйте над цим! Від самого початку Богові відомий кінець, і всі дні нашого життя записані в Його Книзі. Бог знав наперед кожне рішення, яке ми приймемо, правильне воно чи ні, добре воно чи погане, й на додачу Він знав це задовго до того, як ми з’явилися на планеті Земля. Богові відоме кожне слово, що злетить із ваших вуст, ще до того, як ви його промовите, — уявіть, Він знає, що ми скажемо за рік.

Іноді нам починає здаватися, що Бог у нас розчарувався. Так, час від часу ми помиляємося, нікого не звільнено від цього. Однак ми не повинні легковажно ставитися до своїх помилок, нехтувати ними — мусимо сприймати їх досить серйозно. Та, незважаючи на наші провини й погрішності, Бог у будь-якому разі вірить у нас і знає, що Йому до снаги змінити нас, якщо ми самі невпинно наближатимемося до Нього. Господь не розчарувався в нас. Коли Він думає про нас, Його серце сповнює надія! Бог вірить у нас набагато більше, ніж ми самі віримо в себе.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Твоя віра мене так сильно підбадьорює і надихає! У часи, коли мені важко в себе вірити, я знаю, що Ти в мене віриш, і це додає мені наснаги, сили й здатності виправити свої помилки й невпинно йти за Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon