Ви — унікальна особа

Ви — унікальна особа

(Бог) створив серце кожного (з нас і зробив його унікальним). —Псалом 32:15, АМР

У Псалмі 32:15 написано, що кожен із нас унікальний. Значить і серце кожної людини Бог створив унікальним. А це означає, що відповідно до того, якими Він нас створив, наші молитви до Нього повинні йти з самого серця, природним чином. Поки ми виробляємо свій індивідуальний стиль спілкування з Богом, поти можемо вчитися на прикладі більш досвідчених людей. Проте маємо пильнувати, щоб не стати чиєюсь жалюгідною копією, наслідуючи чийсь стиль спілкування з Богом і дозволяючи комусь встановлювати для нас певні стандарти у цій сфері. Я хочу бути взірцем для багатьох людей, але також волію, щоб Ісус був для них найвищим стандартом. Немає нічого поганого в тому, щоб у певних моментах наслідувати інших людей, прикладом, у своєму молитовному житті, якщо ви дійсно відчуваєте спонукання Божого Духа до цього. Однак у жодному разі не слід змушувати себе робити те, що роблять інші, коли не відчуваєте в дусі покликання до цього.

Благаю вас виробити свій власний, унікальний стиль спілкування з Богом — як розрізняєте й чуєте Його голос. Не намагайтеся копіювати інших людей чи повторювати їхній молитовний стиль — не почувайтеся так, наче щоразу маєте застосувати кожен “молитовний принцип”, якого вас навчили, до своєї молитви. Будьте собою й пам’ятайте, що Бог створив вас унікальними, тобто такими, якими Він вас бачить. Йому приносить неабияке задоволення спостерігати за тим, які ви є, а відтак Він жадає звернутися до вас унікальним, незрівняним і неповторним чином.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Богові подобається, які ви є і як ви з Ним розмовляєте. Не соромтеся бути собою у спілкуванні з Ним.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon