Внутрішнє життя

Внутрішнє життя

Святий Дух виявляє оцим, що ще не відкрита дорога в (справжню) святиню, коли ще стоїть перша, (зовнішня частина) скинії, (і допоки вона вважається законною установою). —До Євреїв 9:8, АМР

Уявіть собі, скинія, що існувала за часів Старого Заповіту, складалася з трьох частин: зовнішнього двору, із другої частини, що називалася святинею, і Святого Святих, тобто внутрішньої частини. Лише первосвященик міг увійти до Святого Святих, бо в цьому місці зосереджувалася Божа присутність.

Відповідаючи на прогнозоване питання, чому я згадала про скинію, можу сказати: ми, люди, є істотами, що складаються з трьох частин — тіла, душі і духа. У наведеному вище вірші читаємо, що поки ми визнаватимемо зовнішню частину, яка є прообразом нашого тіла й душі, поти шлях у Святе Святих, що є прообразом нашого духу, буде закритим. Інакше кажучи, це означає, що доки ми коритимемося власній плоті й служитимемо її забаганкам, доти не зможемо перебувати в Божій присутності й насолоджуватися нею. Прикладом, якщо я серджуся, то не зможу увійти в Божу присутність.

Біда нашої дійсності в тому, що наше тіло, або плоть, завжди чогось від нас вимагатиме, адже за своєю природою воно егоїстичне й завжди воліє, щоб усе було так, як йому заманеться. Проте зазначу, ми не зобов’язані виконувати його забаганки, а відтак можемо просто сказати: “Я більше не визнаю тебе; ти не маєш права мною командувати”. Якщо таким чином протистояти забаганкам тіла, то вшануємо Бога й набудемо здатності насолоджуватися Його присутністю. Моє сьогоднішнє послання до вас дуже просте: “Скажіть “ні” собі і “так” Богові”. За Біблією, ми померли для гріха. Усвідомте, гріх не помер; він завжди намагатиметься окутати нас своїми путами, але ми спроможні йому протистояти — сказати йому “ні”!


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не живіть за плоттю — не догоджайте пожадливостям і бажанням своєї плотської природи!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon