Внутрішнє життя

Внутрішнє життя

Вся оздоба царської дочки — усередині, шата ж її погаптована золотом. —Псалом 44:14

Незадовго до Різдва вітрини багатьох крамниць починають прикрашати яскравими, блискучими коробками з подарунками всередині й ідеально пов’язаними бантиками. Ці коробки, можливо, й здаються нам принадними, проте відкрий ми їх — і пусто, і нічого немає всередині. Вони порожні й використовуються винятково для вітринного оздоблення. Наше життя теж може бути таким: схожим на красиво обгорнуту коробку, всередині якої немає нічого, що мало б справжню цінність. Зовні наше життя може виглядати привабливим чи навіть викликати заздрість у тих, хто нас оточує, тоді як усередині ми будемо сухими й порожніми. Приймаючи вигляд надзвичайно духовних, насправді ми взагалі можемо не мати ніякої сили всередині, бо не дозволили Святому Духові по-справжньому замешкати в нашому серці.

Сподіваюся, ви помітили, що автор нашого вірша на сьогоднішній день робить наголос на важливості внутрішнього життя людини. Бог вкладає в наше серце Святого Духа, щоб Він діяв усередині нас, змінюючи ставлення, реакції, мотиви, пріоритети й інші наші важливі внутрішні риси. Підкоривши Господу Ісусу Христу найглибшу, найпотаємнішу частину нашого єства, ми почнемо відчувати Його звернення, а відтак Його праведність, мир і радість почнуть вирувати всередині нас, даючи можливість мати життя з подостатком, приготоване для нас Богом (див. До Римлян 14:17).

Святий Дух мешкає в нашому серці й намагається зробити нас іще більш схожими на Христа. Він наповнює нас Своєю присутністю й чимсь таким, що є надзвичайно цінним і призначено не тільки для нас. Воно походить із глибини нашого єства й стає для кожної людини з нашого оточення, для всіх, із ким ми спілкуємося, дорогоцінним, потужним і життєдайним подарунком.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Зосереджуйтеся на своєму внутрішньому житті більше, ніж на якихось зовнішніх подіях.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon