Воскресіть свої мрії

Воскресіть свої мрії

Без пророчих видінь люд розбещений. – Приповісті 29:18

Дозвольте спитати, яку мрію Бог поклав вам на серце?

Я навіть не цікавлюся, чи є у вона у вас ― без сумніву, ви мрієте про щось, адже кожному з нас Бог дає мрії.

Я багато спостерігала, що люди чинять зі своїми мріями. Одні ховають їх надто глибоко в своєму серці, щоб захиститися від критики з боку інших людей. Другі намагаються не зважати на них, щоб не думати постійно про їх здійснення. А треті, зрештою, взагалі відмовляються плекати мрії, бо вірити в їх здійснення стає просто-таки неможливо.

Якщо ваші мрії померли, і їх потрібно воскресити, то хочу, щоб ви запам’ятали дві прості речі. По-перше, вам необхідно мати чітке бачення. По-друге, вам слід постійно тримати це бачення перед очима. Та не завжди існування бачення означає його миттєве здійснення. Бог зацікавлений в процесі реалізації вашого бачення так само, як і в фінальному результаті.

Апостол Павло пише у Посланні до Филип’ян 4:11-13, що навчився бути щасливим і задоволеним; його вже не турбують зовнішні обставини. Інакше кажучи, він не дозволяв собі засмучуватися через якісь тимчасові життєві ситуації. Натомість він завжди дивився у майбутнє і з нетерпінням чекав, куди далі Бог його поведе. Це означає, що ви, як і апостол Павло, повинні знайти баланс між станом цілковитого задоволення і своїми амбіціями. Ось що я маю на увазі: навчіться насолоджуватися тим, де саме перебуваєте, на шляху до того, чого прагнете досягти.

Тож, маючи мрію чи бачення, тримайте це постійно у себе перед очима. Запишіть на папері, коли вважаєте, що це допоможе. Пам’ятайте, що Бог сприятиме вам у досягненні мрії, яку Сам дав, поступово, крок за кроком.


Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Ісусе, я вірю, що у Тебе є чудовий план для мого життя, хоча й не завжди відчуваю це, і саме життя намагається переконати мене у протилежному. Я приймаю рішення довіряти Тобі. Я віритиму, що Ти допоможеш мені втілити у реальність мрію, яку Сам дав, попри мої нинішні життєві обставини.


Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon